אהבה חדשה עונה 3 פרק 11 לצפייה ישירה

אהבה חדשה עונה 3 פרק 11 לצפייה ישירה

אהבה חדשה עונה 3 פרק 11 הוא פרק חדש בתוכנית מציאות ישראלית העוסקת בהיכרויות ומציאת זוגיות. את העונה הראשונה הנחתה לירון ויצמן, והחל מהעונה השנייה מאיה ורטהיימר מנחה את התוכנית. התוכנית עלתה לאוויר ב-8 באוקטובר 2020 בערוץ 13.

התוכנית מלווה על ידי מומחים מתחום הפסיכולוגיה והזוגיות: דור הררי, חמוטל לוי לשם וד”ר לירז מרגלית. בתוכנית משתתפות ארבע רווקות, שכל אחת מהן עברה לדירה במתחם מגורים ברחוב נחלת בנימין בתל אביב. כל אחת תפגוש גבר שהותאם לה מראש ושיעבור לגור איתה במתחם במשך שלושה ימים. במהלך שלושת הימים שיבלו יחד, יעברו בני הזוג פעילויות שנבנו במיוחד כדי ליצור היכרות, פתיחות, אינטימיות ואמון. בתום שלושת הימים יהיה על כל רווקה להחליט: האם היא ממשיכה עם בן זוגה לשלושה ימים נוספים, או שהם נפרדים והיא בוחרת גבר חדש לשלושת הימים הבאים.תקציר אהבה חדשה עונה 3 פרק 11:

העונה החדשה, שעלתה אמש (ג') ברשת 13 ממשיכה משום מה במסורת של העונה הראשונה, אחרי עונה שנייה שדווקא הצליחה להיחלץ קצת מהשטנץ, ומביאה למסך את אותו טייפ-קאסט מצומצם. חבל, כי דווקא בימים בהם חשוב שנלמד לתת מקום לאחר אפשר היה להתחיל בלהראות את האחר בטלוויזיה, אבל במקום בו נופלות לא מעט תוכניות שידוכים אחרות גם "אהבה חדשה" לא מצליחה לשמור על הגיוון שהטלוויזיה משוועת אליו. אולי הגבר שיצטרף אל הבניין, הטוויסט המפתיע של העונה, יתברר פתאום כליהוק שיחרוג מהתלם אבל היי, על מי אני עובדת.
בעמק יפה בין שוק הכרמל ואלנבי עומד בניין בן שלוש קומות. בקומה הראשונה גרה נויה, דוגמנית ונטורופטית שמגלה עניין מעט מופרז במראה החיצוני שלה, ואם האדם שמולה לא יעלה מיוזמתו את הנושא היא תקפיד לשרבב אותו לשיחה. בקומה השנייה גרה דניאל, עורכת דין שאת היום הראשון שלה בדירה העבירה בהתקף חרדה מלא דמעות, וכמו שזה היה נראה הייתה ככה קרובה לפרוש מהפורמט עוד לפני שהוא יצא לדרך.
בקומה השלישית גרה יובל, מנהלת פרסום שמתאוששת ממערכת יחסים לא בריאה שכללה בגידה של בן זוג וחברה טובה. כולן יפות, כולן נבונות ורהוטות וכולן יודעות את תורת הזיווגים בעל פה. כולן מצחקקות מהאפשרות שיצטרף אליהן היצור הפלאי והמכונף שנקרא גבר. את הסריה הזאת אכן ישלים הגבר, בחור בשם רועי שאנחנו יודעים שהוא רופא, חתיך, מצחיק ואני מוכנה לשים את הטחול שלי על זה שהוא אוהב לפנק, משתוקק לזוגיות, חולם על ילדים אבל לא מצליח למצוא את האחת.
אהבה חדשה עונה 3 פרק 11 לצפייה ישירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגיות