דנה קמה פרק 12 לצפייה ישירה

דנה קמה פרק 12 לצפייה ישירה

דנה קמה פרק 12 הוא פרק חדש בדוקו ריאליטי קומי, מרגש וכנה על הדיווה הבינלאומית הראשונה שלנו – דנה אינטרנשיונל. כוכבת הפופ הישראלית המפורסמת ביותר בעולם מכניסה אותנו אל תוך חייה ונחשפת כמו שלא נחשפה אף פעם.

דנה, כבר 30 שנים חלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית ואחת הנשים המסקרנות והמדוברות בישראל. היא המלכה של הקהילה הלהט"בית אשר הפכה לאייקון תרבות אבל למרות זאת תמיד שמרה בקנאות על פרטיותה, וחייה האמתיים נשארו רחוקים מעין ציבור מעריציה.

הסדרה מלווה את דנה שיוצאת לכבוש את במות העולם אחרי שנתיים של קורונה ובו בעת, באופן חסר תקדים, תחשוף את דנה של היום, בלי איפור ובלי מסיכות, ברגעים הכי אינטימיים עם אמא שלה, האחים והחברות הקרובות. מערכת היחסים המשמעותית עם מנהלה הצמוד- שי כרם- תעמוד בלב הסדרה. הפער בין הדמות הציבורית שהיא לאדם הפרטי- מפתיע ומרגש.
ו…. רגע לפני שהיא נחשפת, לכבוד יום האישה הבינלאומי שיחול ב- 03.08 , בואו להכיר מקרוב את האישה והאגדה שכבשה לבבות בכל העולם בפרק מקדים, שמתעד את הפגישה הראשונה של דנה עם יוצרי הסדרה ובמקביל מספר את סיפור הקריירה החד פעמית שהובילה להפיכתה לאייקון בארץ ובעולם.תקציר דנה קמה פרק 12 לצפייה ישירה:

אי אפשר להתייחס ל"דנה קמה" בלי להזכיר את החשיבות ההיסטורית של האישה מאחוריה. במיוחד היום, כשמדינת ישראל נמצאת עם רגל וחצי על מכונת הזמן שתחזיר אותנו 50 שנה אחורה, אפשר להבין שדנה הקדימה את זמנה בעשורים רבים: טרנסג'נדרית שהופכת לכוכבת פופ במדינה מזרח תיכונית שמרנית, שהופכת לזוכה באירווזיון, שעולה על כל במה ולרגע לא מתנצלת. גם היום וגם בשאר העולם, הצלחה של טרנסג'נדריות היא עדיין לא דבר מובן מאליו בשום מקום, והשנה היא 2023 – 25 שנה אחרי שהיא הוציאה אלפים לכיכרות. אם כך, ייתכן שדנה לא כועסת, פשוט אין לה סבלנות לאיטיות של כולנו, והיא כבר מזמן המשיכה הלאה לעתיד שאנחנו עדיין לא מכירים.
דנה קמה פרק 12 לצפייה ישירהגם אם "דנה קמה" תכיר לנו צדדים שלא הכרנו בדנה, היא לא תצליח להפוך אותה לדמות יומיומית, סטייל "הבוזגלוס". לא מדובר בכישלון של הסדרה אלא בהצלחה של הכוכבת שלה: גם אם היא גרה בבניין ברחוב בן יהודה, ממש מעל העבודות של הרכבת הקלה, מדובר בדיווה שגדולה יותר מהמקום שבו היא נמצאת וההילה שלה היא לא דבר שניתן לפיצוח. התוצאה היא סדרה שנשארת כל העת בלתי צפויה, שלא באמת תלויה באירועים חיצוניים או דרמות מתוסרטות – רק תפתחו את המצלמה והשאר יקרה מעצמו. בגלל "הבלאגן המאורגן" הזה, גם אחרי צפייה בשני פרקים קשה מאוד לנחש איך ייראה המשך הסדרה, אבל עם הומור חסר גבולות, תחושה של כאוס והחשש שהכול עלול להתפוצץ בכל רגע – משעמם זה לא יהיה.

"דנה קמה" משודרת בימי ראשון ושלישי בשעה 21:30 ב-yes וב-STINGTV.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגיות