דרימארס פרק 22 לצפייה ישירה

דרימארס פרק 22 לצפייה ישירה

דרימארס פרק 22 הוא פרק חדש בדרמת נוער חדשה שתשודר בערוץ ZOOM ו-HOT VOD Young, היא מספרת על שמונה בני נוער הטסים למאדים למשימה קריטית לקראת יישוב הכדור האדום. כבר בנחיתה הם מגלים שנחתו במקום הלא נכון – מנותקים מתקשורת עם כדור הארץ כשיש להם שעות ספורות לפני שהחשמל בחליפות החלל יאזול וכולם ימותו.

עלילת הסדרה מתרחשת בעתיד בשנת 2045, כשבמרכזה חבורת אסטרונאטים ואסטרונאוטיות צעירים, ביניהם, אמה (רומי אבירם) בת ה-16,  גיקית חלל, שאחותה הגדולה נהרגה במשימת עבר שכשלה, מסתננת בזהות בדויה לתוך המשלחת, ומתחברת עם הבת הממזרית של שר החלל. יחד הן מובילות את שאר הצוות לחשוף סוד אפל במיוחד, אודות הסיבה לכישלון המשלחת הקודמת.

עלילת דרימארס פרק 22:

עלילת הסדרה מתקיימת בשני צירי זמן ומגוללת את קורותיהם של שמונה מתבגרים, אשר נשלחים להכין את כוכב הלכת מאדים לקראת יישוב המין האנושי בשל קריסת תנאי המחיה בכדור הארץ.בציר הזמן הראשון, המתרחש במתחם האימונים של "GSA" בכדור הארץ ביולי 2045, נאספים שמונת המתבגרים, לכל אחד מהם ייחוד משלו ומומחיות בתחומו, על מנת להתכונן ולהתאמן לקראת נסיעתם למאדים; על רקע האימונים, מוצגת התפתחות מערכות היחסים בין השמונה, ואף מערכות היחסים ביניהם לבין חברי הסוכנות המופקדים עליהם, כשבמקביל וללא ידיעתם, מאחורי גבם נרקמת מזימה המעמידה את המין האנושי בסכנה. בציר הזמן השני, המתרחש על מאדים בינואר 2046, לאחר שנאלצה המשלחת לנחות נחיתת חירום, מגלים השבעה כי נחתו בחלק הלא-נכון של מאדים וכי אחד מתוכם נעדר. כשהם יוצאים למסע על מנת לאתר את חבר המשלחת השמיני ולשוב אל ההביטאט, נאבקים חברי המשלחת לשרוד לנוכח מאגרי החשמל והחמצן המצומצמים שברשותם.

דרימארס פרק 22 לצפייה ישירה

פגשנו את השחקנים יהודה בוחבוט, רומי אבירם, שון אמסלם, נועה אסטנג׳לוב, פיליפ שאולוב, עמית הכטר, מוניקה ג׳וזף, כרמל זורע, ואילון שנער.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגיות