המדובב עונה 2 פרק 8 לצפייה ישירה

המדובב עונה 2 פרק 8 לצפייה ישירה

המדובב עונה 2 פרק 8 היא סדרת מתח ישראלית ששידורה החל ב-13 ביוני 2019, ב-yes וב-STINGTV. הסדרה נכתבה על ידי אדם ביזנסקי, עמרי שנהר ודנה עדן ובוימה על ידי אריאל בנבג'י.

 זוהי העונה שניה לסדרת המפורסמת של yes בכיכובם של עמוס תמם, אניה בוקשטיין, אור בן מלך, והמצטרף כוכב החדש – עוז זהבי.תקציר המדובב עונה 2:

אחרי שעברו שלוש שנים מהעונה הקודמת, אנחנו חוזרים לעולם המעושן של הקרית ים. בעונה הזאת שמתרחשת על רקע הבחירות המקומיות לראשות העיר. אסא כץ ( שמגלם אותו אור בן מלך), חופשי מדויד אח שלו, אבל הוא מרוסק נפשית. הוא גם התנתק מהעולם, מצא עבודת יום שחורה בתחנת דלק וגר בדירת שיכון. דירתו מתפרקת אבל היא עדיין שייכת לו ולאחיו. ואז, דויד יוצא מהכלא. החיים של אסא נכנסים שוב לסחרור.

בפרק הראשון אפשר לראות את האחים נפגשים ואפילו מתאחדים. אפשר יכול לאמין שדויד השתנה ומבקש התנצלות מאסף. דויד עובר לגור עם אסא בדירה ישנה. והם עושים שיפוץ ביחד. אבל אחרי זה עניינים של דויד מסתבכים בגלל שהוא לקח הלוואה בשוק האפור. 400 אלף שהוא השקיעה במגרש דורשים ממנו להחזיר.

ברגע הזה דויד מבין שאין לו אפשרות אחרת להשיג את הכסף. הוא נעלץ לדפוק את אחיו. בראש של דויד למכור את הדירה שלהם ולא להתחלק ברווח. אבל אסף מבין שדביד לא השתנה ומחליט להתחיל מלחמה… אסא מחליט לשרוף את הבית על מנת לא למכור אותו ועובר לגור אצל סופי (אניה בוקשטיין). סופי (שמכרה את חברת פרסום בראשון לציון של דויד) בתהליך של הבחירות שלה שבהם היא מועמדת לתפקיד ראש העיר של העיר קריית ים. אסף מבין שהיא צריכה עזרה ועוזר לה. הוא מכיר לה את חבר שלו מהכלא ואז הם מתחילים לשחק מלוכלך נגד דויד. האם אסף באמת רוצה לעזור לסופי או שזה רק תוכנית נקמה בשבילו? נדע בפרק 8 עונה 2 המדובב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגיות