המפקדת עונה 2 פרק 3 לצפייה ישירה

המפקדת עונה 2 פרק 3 לצפייה ישירה

סיקור המפקדת עונה 2 פרק 3: הסדרה הצה"לית המצליחה – המפקדת, של כאן 11, חוזרת אלינו לאחר שנה וחצי של הפסקה לעונה שנייה, אחרי שבעונה הראשונה הסגל ניסה להתמודד עם מחזור של חיילות מופרעות, העונה בסיס הטירונים ארז עובר שינוי והם מקבלים מחזור של חיילים עתודאים ממושמעים.

לצפייה במפקדת עונה 2 פרק 3 לחצו כאן!

מפקדת הבסיס מחליטה על רפורמת נהלים מקיפה, ומי שמייצגת את השינוי הזה היא הדמות המשמעותית של העונה הזו (מלבד נועה לויתן, שעוד ניגע בה בהמשך) – והיא "טולי", הסמ"פ (נועם לוגסי), היא הזרז שהמב"סית מכניסה אל תוך המערכת, זו שמגיעה עם גישה אחרת, רוח אחרת ומנסה לערער את הסדר הקיים. כשזה המצב, לא מעט רואים אנשים בה איום – בעיקר אלה שהסדר הזה הוא הדבר הטבעי ביותר בשבילם.

ולא רק זה משתנה; מחלקה 3, שבה נשארו נועה, ספיר, "צימר" וצליל – הסגל, אם תרצו – מאבדת את המחזור הפרוע שהיה לה קודם, ומקבלת מהניילונים מחזור חדש – של בנים, דווקא. אפילו בנים יחסית איכותיים, כאלה שמגיעים מהעתודה. גם מייקי, מפקד חדש, נכנס כדי להחליף את ערבה (שעזבה בסוף העונה הקודמת). בקיצור, הנוף של פלוגת "געש" עובר טלטלה אמיתית – ועכשיו נצטרך לראות איך זה משפיע על הגיבורים. הראשונה שרואה את זה היא גיבורת הסדרה, נועה, המ"מ (אלונה סער) – שרואה בעיניים כלות איך טולי מגיעה ומתפקדת כיורשת הטבעית. במידה רבה, היא וטולי הן הפכים – אבל היא גם מסתכלת בה, ורואה את הגרסה הטובה יותר של עצמה. זה הקונפליקט המרכזי של העונה הזו – מי הבוס באמת? האם נועה תצליח לשמור על ההגמוניה שלה בתור "המפקדת", או שתיסוג לאט לאט אל השחרור.

בעונה החדשה יככבו לצד אלונה סער, נועה אסטנג'לוב, כרמל בין, דור הררי, נועם אימבר, מיה דגן, לין אשרוב, יעלי רוזנבליט, טליה ברטפלד, מיה לנדסמן ועוד. אליהם יצטרפו החיילים והחיילות החדשים/ות: נועם לוגסי, מיכאל זפסוצקי, אדם גבאי, יואב רוזנברג ועדן דניאל גבאי.

הסדרה המפקדת עונה 2 תשודר החל מה-19.10 יום רביעי – בשעה 21:15 ב- כאן 11 ובדיגיטל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגיות