הפועל באר שבע נגד לך פוזנן שידור ישיר חי לצפייה ישירה

הפועל באר שבע נגד לך פוזנן שידור ישיר חי לצפייה ישירה

כולם עסוקים ובצדק בקיום המשחק של מכבי חיפה בטורינו מול יובנטוס בצאת יום הכיפורים מחרתיים, אבל גם להפועל באר שבע יש מסע לא פשוט לפולין לקראת המשחק מול לך פוזנן במסגרת הקונפרנס ליג ביום חמישי (19:45, ספורט4). לפנות בוקר יצאה הקבוצה לפוזנן, כמעט ארבעה ימים לפני המשחק. כדי לעשות את ההכנה המיטבית מבחינתה בפולין. בשל יום הכיפורים הקדימה הקבוצה את היציאה ביותר מ-24 שעות ותקיים את היום הקדוש בפוזנן עם שליחי חב"ד שמתכוונים להצטרף לקבוצה ולסייע בתפילות ובהלכות יום הכיפורים.

לצפייה בבאר שבע נגד לך פוזנן לחצו כאן!

ב"ש נראתה רע מאוד, התקשתה להגיע למצבים והובסה בסופו של דבר 3:0. נכון, זה היה משחק האימון הראשון שעורכים האדומים העונה, אבל אין שום תירוץ לרמה כזו של כדורגל.

כבר אחרי ארבע דקות, ההגנה של ב"ש נכנעה. כדור חופשי טייל ברחבה ורוברט גומני ניצל זינוק מאוחר של גיא חיימוב כדי לכבוש מקרוב. לאסה נילסן הכפיל (29) אחרי קרן שעברה את טוני ווקאמה, שחלם ומריו שיטום (60) כבש את השלישי בבעיטה שטוחה לפינה של דודו גורש. המשחק הבא במחנה האימון ייערך ביום שני הקרוב, כאשר ב"ש תפגוש את זגלביה לובין.

אליניב ברדה מאמן האדומים: "גם אם הייתה תוצאה טובה, היינו מסתכלים על המשחק הזה כמשחק אימון ראשון במחנה. זה לא משנה את העובדה שלא נראינו טוב. המטרה לשמה יוצאים למחנה אימון היא כדי לתרגל דברים חדשים ולשפר אותם ואני בטוח שככל שיעבור הזמן ניראה טוב יותר. פחות מסתכל על התוצאה, אני בטוח שנלך ונשתפר".

הפועל באר שבע נגד לך פוזנן שידור ישיר חי לצפייה ישירה – מהלך המשחק

דקה 4': שער! 0:1 לפוזנן. ב"ש עוד לא לגמרי נכנסה לעניינים וכבר ספגה. רוברט גומני הגיע ראשון לכדור חופשי, ניצל זינוק מאוחר של חיימוב ובעט מקרוב לרשת.

29': שער! 0:2 לפוזנן. עוד מצב נייח, ועוד שער. הפעם זו הייתה קרן ועבודת הגנה גרועה מאוד של טוני ווקאמה. לאסה נילסן אמר תודה וממטר דחק פנימה.

60': שער! 0:3 לפוזנן. זה כבר מתחיל להיות לא נעים. למרות שזה משחק הכנה, כך לא תצליח ב"ש אפילו לעבור סיבוב במוקדמות הצ'מפיונס. הפעם זה היה מריו שיטום שבעט לפינה הרחוקה, גורש זינק מאוחר ולא הגיע לכדור.

הרכב משוער להפועל באר שבע: גלזר, דדיה, טיבי, ויטור, לופס, באריירו, שמיר, אליאס, מיכה, חטואל, חמד.

הרכב משוער ללך פוזנן: פיליפ בדנארק, ז'ואל פריירה, אנטוניו מיליץ', פיליפ דגרסטול (לובומיר שאטקה), בארי דגלאס, ניקה קבקבסקירי, יספר קרלסטרום, מיכאל סקוראש, כריסטופר ולדה, ז'ואאו אמראל, מיקאל אישק.

תגיות