הקינוח המושלם עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה

הקינוח המושלם עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה

הקינוח המושלם עונה 2 פרק 2 הוא פרק חדש בתכונית הריאליטי אשר אוספת אנשים מכל התחומים – קונדיטורים מקצועיים לצד עורכי דין ורופאים עם רעב לעולם הקונדיטוריה והקינוחים – בניסיון להביא את הקינוח של החיים שלהם, אבל כמובן שיש טוויסט: בשלב הראשוני השופטים בכלל לא טועמים את הקינוח, אלא רק שופטים אותו לפי המראה, לכן כל קינוח חייב לתת שואו מטורף. בקיצור, סבבה שזה טעים, אבל זה צריך גם להיות מספיק יפה לתמונה באינסטגרם (די ריאליסטי, למען האמת, ביחס למה שעובר על עולם הקינוחים בשנים האחרונות). כך שגם אם הקינוח הוא הכי טעים בעולם, יכול להיות שרק על בסיס המראה הוא יחזור בחזרה למתמודד, מה שאומר שהוא הולך הביתה בידיים ריקות, אבל אם הקינוח מספיק אסתטי – הם עוד עלולים להתאכזב מהטעם שלו ולא להעביר את המתמודד לשלב הבא.תקציר הקינוח המושלם עונה 2 פרק 2:

בריאליטי של 'הקינוח המושלם' יתמודדו מתמודדים –  שפים מקצועיים וחובבנים, מכל קצוות הארץ שינסו להבריק בעולם הקינוחים ואולי אפילו להמציא אותו מחדש, כשפאנל השופטים המכובד יבחן מי מבין הקינוחים עובר הלאה. פאנל השופטים כולל את ישראל אהרוני  – אחד השפים הכי מובילים בארץ, שכדרכו בשנים ובתוכניות לבוש כמו היפסטר ונראה בעצמו כמו קינוח מוקצף, אסטלה – שפית של פטיסרי ושוקולטיירית מהמוערכות ביותר שנראית כמו בתיה עוזיאל של עולם המתוק, מיקי שמו -מהקונדיטורים המובילים בישראל שמתהדר בחליפת בר מצווה בחתונה של גרוזינים,  קרין גורן  –  קונדיטורית שכבר מזמן הפכה לגורו של אפייה שמשדרת כמו בת אולפנה שמתלהבת מהרב החתיכי והשופט החדש שחבר לפאנל הוותיק אבי ביטון – מהשפים המובילים והמוכשרים שיש כאן, שהגיע לאולפן היישר מאימון ריצה בפארק הירקון לבוש בטרינינג תל אביבי. בכל פרק ינחתו באולפן עשרות וויטרינות שקופות ומפתיע ת כשלשופטים יש 2 דקות להחליט האם הם מעוניינים לטעום את הקינוח או לאכול סביח, גם המתמודדים יבינו אם הם עברו הלאה או יתקעו עם הקינוח במונית בדרך הביתה.

הקינוח המושלם עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה

ברור שבריאליטי כמו "הקינוח המושלם" אף פעם לא נגיע לרמות סיר הלחץ של "האח הגדול", אבל עדיין היה אפשר להוסיף קצת אקשן. אפשר היה לשים רגע את המתמודדים במטבח עם מגבלת זמן, אפשר היה לעבוד לפי שיטת ניקוד מסוימת שמתחלקת לקריטריונים כמו נראות וטעם, חייבים להיות כלים כלשהם מלבד להראות את פיד האינסטגרם של המתמודד. ב"שף מתחלף", להבדיל, לפחות היה ניסוי מעניין, כי שם לפחות היו חיכוכים בין צוות המטבח לשף החדש, היו סכסוכים אישיים של שפים עם שפים אחרים והיה את הלחץ של הסרוויס. "שף מתחלף" נכשלה לא כי התכנית לא הייתה טובה, אלא כי הקהל הישראלי ראה עשירית מהאופן שבו מתנהל סרוויס במטבח ישראלי ולא אהב את זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגיות