חאנשי פרק 2 לצפייה ישירה

חאנשי פרק 2 לצפייה ישירה

הסדרה החדשה מבית היוצר של HOT – חאנשי פרק 2 מגוללת את סיפורה של צעירה דתייה מהקהילה היהודית בברוקלין העונה לשם חאנשי, כיאה היא הייתה נמצאת במסלול להתחתן בשידוך ולהפוך לעקרת בית שחייה סובבים סביב בעלה וששת ילדיה; אלא שבניגוד לכולן, חאנשי סוחבת איתה פנטזיה סודית שלילדה דתייה טובה כמוה אסור לחלום – לעשות הרבה סקס. עם הרבה חיילים ישראלים. אי שם, במזרח התיכון.

רגע לפני שהיא הופכת ליקירת הקהילה ואשת איש, היא נמלכת בדעתה ויוצאת למסע גילוי עצמי. מה היא בדיוק רוצה לגלות ? את עצמה ואת הנשיות שלה. בניגוד לסרט ינטל בו היו לכוכבת שאיפות מוזיקליות, כאן אצל חאנשי הן הרבה יותר גשמיות. קחו נשימה – יש לי הרגשה שהסדה הזו הולכת להישאר כאן לעוד עונה.אז רגע לפני ששוברים את הכוס בברוקלין הרחוקה, היא אורזת מזוודה ועושה עלייה לארץ ישראל. לא סתם נתתי לכתבה הזו את הכותרת מסע תענוגות בארץ הקודש. מכיוון שהביטוי יכול להשתמע לשתי פנים וחאנשי, במוקדם או במאוחר תוכל להזדהות אתה. כמו שלמד מרק טוין בזמנו.
היא מחליטה להפתעת כולם ובהתנגדות משפחתה, לנטוש הכל ולעשות עלייה פתאומית לארץ ישראל. דווקא בארץ הקודש, בלב ירושלים הטהורה וכשהיא מוקפת עולות חדשות דתיות, חאנשי תעבור מסע פרוע, סקסי וחסר גבולות, ותהפוך לאישה החופשייה וההרפתקנית שהיא נולדה להיות. אבל לא זה מה שהופך אותה לסדרה ישראלית מומלצת 2022.
לראשונה, בין אם לכאורה או בפועל,  היא זו שבשליטה על חייה. אלא שהמעבר מחיים שמגיעים עם ספר חוקים – לחיים נטולי חוק וסדר – מעמיד את חאנשי ואת חברותיה העולות למבחן מרתק, נוגע ללב ומלא הומור בין השמרנות ובין החרמנות. כל זה בסדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה בהוט.
הצצה לחאנשי פרק 2 המלא

דמויות הסדרה חאנשי פרק 2:

לצד  היוצרת והשחקנית הראשית עליזה חנוביץ', משתתפים בסדרה הנרי וינקלר, מרנינה שון, תומר מכלוף, לי בדר, אושרי כהן, רוני דלומי, רוימילר, ליהיא גרינר, שרי, טליה ברטפלד, דניאל מורשת, דיאנה גולבי ועוד.במאים: מיקי טריאסט ואהרון גבע.
מיקי טריאסט ואהרון גבע (זוכי פרס אופיר על הסרט "ברכה") הם הבמאים של הסדרה החדשה. קסטינה תקשורת אחראית על הפקת הסדרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגיות