לעוף על אנה פרק 6 לצפייה ישירה

לעוף על אנה פרק 6 לצפייה ישירה

מאחורי "לעוף על אנה" עומדת היוצרת רז יובן בן ארי, שאחראית גם לסדרה "כפולה" של נועה קירל. סדרת הנוער העתידית תספר את סיפור חייה של אנה זקינסקי, תלמידת תיכון ממוצעת שהופכת לכוכבת בינלאומית כשאריאנה גרנדה משתפת טיקטוק שלה. כתוצאה מכך, זקינסקי מקבלת הצעה מחברת סוני העולמית – הוצאת סינגל בינלאומי ראשון – הצעה לה היא נאלצת לסרב, בערך. ובכל זאת, חייה של אנה משתנים ללא היכר. אותו "בערך" מתייחס כנראה לעלילות חייה האמיתיות של זק עצמה, שנאלצה להשתחרר מהחוזה הבינלאומי שלה כי בחרה שלא להשתחרר מצה"ל.הדרמה בצילומי לעוף על אנה פרק 6:

השבוע פורסם כי במאי הסדרה "לעוף על אנה", שמופקת על ידי חברת "גרוס הפקות" ומצטלמת בימים אלה, פוטר מההפקה עקב תלונות על התנהגות לא נעימה מצידו על הסט. היום (שישי) הגיב לראשונה הבמאי איתי מורג לפיטורים, ובפוסט בפייסבוק יצא נגד הפרסומים בתקשורת של שמו ושל הטענות נגדו.

"בשבוע האחרון גיליתי באיזה קלות אפשר לגמור בן אדם" כתב מורג בפייסבוק. "זאת תחושה איומה של בדידות נוראית שאתה מואשם בדברים כל כך שפלים ונבזים בעיתונים הכי נקראים במדינה. ועכשיו, לך תוכיח. אבל כנראה שרק בחושך אפשר לראות כוכבים מנצנצים, ולמזלי המשפחה, החברים, השחקנים והצוות היקר שלי ליווה אותי בחיבוק עצום, ובמטר של הודעות אישיות. ההודעות האלה, האירו את דרכי.

לעוף על אנה פרק 6

"משם זה המשיך למכתב רישמי מהצוות ,שחם, ואיגוד הבמאיות והבמאים, שאני לא יודע איך הייתי שורד בלעדיהם. האיגודים לא היו מפרסמים הודעות תמיכה כאלה בלי לבדוק לעומק את העובדות בשטח. פשוט החזירו אותי מהמתים. תודה לכולכם על האומץ והתמיכה לעמוד לצידי. עזרו לי להפיץ את האמת".

 בסדרה ישתתפו אנה זק, שחר טבוך, עילי צ'פמן, אור בן מלך ועוד…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגיות