מלכת היופי של ירושלים עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה

מלכת היופי של ירושלים עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה

מלכת היופי של ירושלים עונה 2 פרק 20 הוא פרק חדש בסדרת הטלוויזיה הישראלית, המבוססת על ספר באותו שם מאת שרית ישי לוי, שעלתה לשידור ב-6 ביוני 2021 בערוץ yes Drama. אף על פי כן, שני פרקיה הראשונים של הסדרה היו זמינים בשירות Yes VOD כבר מ-3 ביוני 2021. תקציר העלילה: עלילת הסדרה מגוללת את סיפורה של משפחת ארמוזה, השזור בסיפורה של ארץ ישראל בתקופות שונות: כיבוש, עצמאות ושגשוג, וגם תקופות שפל ומלחמה. במרכז עלילת הסדרה, המתרחשת בו זמנית בשני צירי זמן וסיפורי ההווה והעבר מוצגים בה במקביל, עומדים גבריאל ארמוזה (מיכאל אלוני), אשתו רוזה (הילה סעדה), ושלוש בנותיהם: בקי, רחליקה, ובתו הבכורה והמועדפת: לונה (סוול אריאל אור). מערכת היחסים בין גבריאל לבין לונה, עומדת בניגוד מוחלט לחוסר אהבתו לאשתו. הקנאה שחשה רוזה כלפי בתה מביאה לסכסוכים קשים במשפחה.​

איזו התרגשות יש לצופי הטלוויזיה בישראל שאוהבים לצפות בסדרות ישראליות מומלצות 2023. קבלו את מלכת היופי של ירושלים עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה yes פרקים מלאים. צפו בווידאו בעמוד זה פרק הבכורה של עונה שניה מלכת היופי.  שנת 2023 פרקים מלאים לצפייה ישירה.מתי הוא חוזרת? מלכת היופי של ירושלים עונה 2 פרק 20 פרקים מלאים

אז אחרי המתנה ארוכה ומייגעת, ואחרי שהעונה הראשונה זמינה לצפייה בנטפליקס ישראל, מגיעה ב 23/01/2023 העונה החדשה יחד עם כל הכוכבים והדמויות מהעונה הראשונה. מי מככב על המסך?. לונה, אפרים סיטון, רוחל המאהבת, מרקדה ארמוזה ואיך אפשר בלי רוזה וגבריאל ארמוזה ההורים של לונה.

כל הפרטים על העונה החדשה איפה רואים?

העונה השנייה תמשיך ללוות את קורותיה של משפחת ארמוזה הירושלמית טרם הקמת המדינה.  מה קרה לחנות שלהם?. הדליקטס המפורסם של משפחת ארמוזה ייקלע לקשיים והשתלטות עוינת.

כיצד המשפחה תתמודד עם אבןדן מקור הפרנסה?. גבריאל ומרקדה ייאבקו להציל אותו מחורבן.

האם לונה ודוד יישארו ביחד?.

כזכור בסוף העונה הקודמת לונה התחתנה עם דוד. כעת הם נשואים, אבל לא בעושר וייתכן שלא באושר.

מה קורה לזוג הצעיר?. הנשואים הטריים יחוו קשיים בזוגיות שמועצמים במפגש עם חבורת קצינים בריטים ונשותיהם הבוהמייניות.

מלכת היופי של ירושלים עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה

קשיים בזוגיות זה לא מהיום מה קורה להורים של לונה במלכת היופי 2?.

גם הזוגיות של רוזה וגבריאל תעמוד למבחן. כיצד העלילה מסתבכת?. זוכרים שלגבריאל הייתה מאהבת בשם רוחל?. עכשיו היא חזרה לארץ ושאהבתו של גבריאל לרוחל שבה ומתחדשת נוספת דמות חדשה למשולש האין אהבה ואין שמחה.

באיזה ימים יש פרקים חדשים 2023 של מלכת היופי?. ימים שני ורביעי בשעה 21:00.

ומעל הכל אפרים סיטון היא דמות מופת בסדרה הישראלית המומלצת

אפרים ילך ויקצין בדעותיו ומעשיו, יצטרף ללח"י ויעמיד את אחותו רוזה ומשפחתה בסכנה. כל זאת בתקופה הסוערת של מלחמת העולם השנייה והשפעתה על היישוב היהודי בארץ ישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגיות