סקיי עונה 2 פרק 28 לצפייה ישירה

סקיי עונה 2 פרק 8

סקיי עונה 2 פרק 28 לצפייה ישירה

סדרת ההרפתקאות לנוער – סקיי עונה 2 פרק 28, מאת נועה פניני וגיורא חמיצר, המשודרת בערוץ "TeenNick" ב-HOT וב-Yes, חוזרת אלינו לפרק חדש, נועז ומרגש במיוחד!. בעונה השנייה יסחפו הגיבורים אל שלל הרפתקאות מדהימות, אהבות חדשות וסכנות עוצרות נשימה. הם ילמדו שוב כמה קשה לשרוד בכדור הארץ כשאתה קצת שונה. העונה נפתחת שבוע לאחר אירועי העונה הראשונה. אריק מנסה להתמודד עם ליבו שנשבר, מילי מנסה לזכות בחייה הקודמים מחדש. כולם מנסים להסתגל לחיים בלי סקיי שעזבה. בזמן הזה סקיי מגלה שחבריה בכדור הארץ בסכנה ממשית. כדי להציל אותם היא תצטרך למצוא דרך לנחות שוב בכוכב העוין מבלי להיתפס ולהתמודד מחדש עם האהבה הבלתי האפשרית שלה לאריק.אל תיכון עוצמה תצטרף אסיה, בגילומה של מוניקה ג'וזף. ילדה חדשה ומלאת סודות שתטרוף את הקלפים ותבלבל את כולם. האם תצליח לגרום לאריק לשכוח מסקיי? ג'וזף מצטרפת לחברי הקאסט האהובים מהעונה הראשונה – עידו טאקו, רביד רונן, עופרי לסקי, שחר טבוך, דולב סלע, בר מיניאלי, מעיין רחימה, דניאל גד ועוד.

עלילת הסדרה סקיי עונה 2 פרק 28:

חייזרית מכוכב מרוחק ומתקדם טכנולוגית מגיעה בטעות לכדור הארץ. בעודה ממתינה לחילוץ היא משנה את צורתה ומתחזה לתלמידת תיכון.
היא מוצאת את עצמה מעורבת במקרה רצח אפל בעל אלמנטים על טבעיים שרק מדרבנים אותה להמשיך לחקור עד שהיא חושפת סודות איומים שהוסתרו במשך זמן רב.

כלי טיס בלתי מזוהה מתרסק לכדור הארץ ונוחת בישראל ביער הסמוך לישוב הקהילתי "עוצמה". בתוכו נמצאת סקיי, חייזרית צעירה והרפתקנית מפלנטה המרוחקת 13 שנות אור מאיתנו. היא יודעת שאם תיתפס על ידי בני האדם הם לא יתנו לה לעולם לשוב לביתה.
בדיוק באותו זמן נמצאים ביער גם אָריק, גיבור הסדרה, ושני חבריו הטובים ברוש ומקס. שלושת הנערים נמצאים בתחתית המעמד החברתי של הישוב. יש להם הומור פנימי שאיש מסביבם לא מבין. הם איומים בספורט ובזים לתחרותיות המוגזמת של בני גילם, ובכלל לישוב שבו איתרע מזלם לגדול. בעוד החייזרית המפוחדת בורחת מהחיילים והסירנות היא נתקלת באריק. ברגע אחד גורלי, הוא מחליט לא להסגיר אותה.

סקיי עונה 2 פרק 28

שהות סקיי בכדור הארץ:

סקיי מוצאת דרך לשרוד בכדור הארץ. מילי, בת כיתתם של אריק וחבריו, יפהפייה מהממת וטיפוס בלתי נסבל, יוצאת למסע באלסקה עם כל משפחתה. סקיי נכנסת לבית הגדול והריק של מילי, ובעזרת הטכנולוגיה שהביאה איתה מצליחה לשנות את צורתה ולהפוך חיצונית למילי.
מעתה יהיה עליה להעמיד פנים שהיא מילי ולקוות שאיש לא יעלה עליה עד שתמצא דרך ליצור קשר עם כוכב האם שלה.
שלישיית הבנים, שמילי היתה שנואת נפשם, יהיו היחידים לגלות את האמת. מעכשיו יקדישו השלושה את כל זמנם לעזור לחברתם החדשה להסוות את זהותה האמיתית. כדי שהתכנית שלהם תעבוד, סקיי תהיה חייבת להתנהג בדיוק כמו הנערה הביצ'ית והתככנית שכל אנשי הישוב הכירו.

סקיי עונה 2 פרק 28 היא סדרת הרפתקאות לכל המשפחה, על חבורה של אאוטסיידרים שמרגישים, כל אחד בדרכו, קצת כמו חייזרים.

עונתה הראשונה של סקיי עלתה לשידור ב-14 במרץ 2021. עם זאת, פרקה הראשון של העונה היה זמין לצפייה בשירותי ה-VOD כבר מ-11 במרץ 2021. עונתה השנייה של הסדרה עלתה לשידור ב-11 בדצמבר 2022.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגיות