רוני ותום פרק 3 לצפייה ישירה

רוני ותום פרק 3 לצפייה ישירה

רוני ותום פרק 3 היא סדרת הרפתקאות חדשה לילדים, מאת גיורא חמיצר, המגוללת את סיפורם של שני ילדים בני 12 שהם במקרה גם הבלשים הכי טובים בתל אביב ומצליחים לפענח חקירות שהתקילו אפילו את המשטרה.

רוני ותום הם הפכים גמורים: רוני (דילן דרור) הוא ספורטאי מחונן ותלמיד מצטיין, ותום (אמילי מדואל) היא קצת משונה ומסוגרת. יחד, הם הופכים להיות צמד הבלשים המוצלח ביותר בתל אביב.

למרות שהם שונים בתכלית, ובהתחלה הם בכלל לא מסתדרים, כשזה מגיע לפתרון תעלומות רוני ותום הם צוות מעולה. כאשר פיצוץ מסתורי מתרחש בסמוך לבית הספר, השניים נסחפים אל תוך תעלומה מסחררת שרק הם יכולים לפתור.רוני מביא את שיקול הדעת האנליטי, ותום את ההברקות הבלתי צפויות, וכמובן את הידע שצברה לצד אביה צ'רלי, הבלש הפרטי. ככל שהשניים נכנסים לעומק החקירה, גוברות הסכנות.

גיבורה חשובה לא פחות של הסדרה היא העיר תל אביב עצמה – שמהווה תפאורה תוססת ומרתקת להרפתקאותיהם של רוני ותום.כלל אנשי הפקת רוני ותום:

יוצר: גיורא חמיצר
במאית: רינה הורן
הפקה: ענני סטודיו
שחקנים: דילן דרור, אמילי מדואל, ארי חמיצר, בן אורנשטיין, רותי תמיר, גיל ססובר, עידן שקרוקה, כרמית מסילתי, איתי פולישוק, ערן בן צבי, מיילו הילסנרד, מתן טסמה, אופיר צויגנבום, אלכס מוסקל, שי לי אלמוג, מורן רוזנבלט, שי מיקה, מיכל מצוב, מאיה ורטהיימר, אילן קובץ', פולי רשף, גל גברעם, תום חיימוב, דן קסטוריאנו, עידן תלם, עמית מזרחי, מאיה קיי, רועי פלורנטין, אביב עצמון ודן מור

רוני ותום פרק 3 לצפייה ישירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגיות